Бойко Віктор Володимирович, дитячий лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Основна медична практика присвячена питанням дитячої ортопедії та траматології, а зокрема лікуванню порушеної постави, сколіотичної хвороби, хвороби Пертеса, остеохондропатії, вродженої непрогресуючої деформації хребта та плечового пояса й інших захворювань.

Розумію, що в Інтернеті Ви можете знайти багато інформації з лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату. Але часто вона для Вас виявляється малоінформативною, іноді хочеться дізнатися іншу думку, а деколи, скажу відверто, є непереборне бажання захистити Вас від марної, а часом і шкідливої інформації з лікування тієї чи іншої ортопедичної проблеми.

У більшості випадків представлена на сайті інформація орієнтована на людей, яким необхідна ортопедична допомога.

Багато шукають відповіді на такі питання: де знайти висококваліфікованого дитячого ортопеда-травматолога, де проконсультуватися, як дізнатися точний діагноз, яке лікування буде найбільш ефективним?

Інші шукають інформацію про медичний заклад: де зробити операцію, яка операція краща, скільки лежати в стаціонарі і які умови, скільки коштує лікування?

Деякі пацієнти, яким було проведено те чи інше лікування, в тому числі і оперативне, стоять перед дилемою: а що ж далі, може бути потрібна якась реабілітація, коли ж я повністю відновлюся?

Постараюся всім Вам дати максимально повну інформацію, або безпосередньо відповісти на всі ваші запитання. Будьте здорові!